Републичко такмичење ученика саобраћајних школа Србије2025/2026. године
На овогодишњем 31. Републичком такмичењу саобраћајних школа Србије, наша школа је и ове године остварила запажене резултате.
Такмичење је одржано у периоду 23– 25. април 2026. године, у Чачку. Наш тим су чинили ученици: Немања Ћирић, Јован Стоилковић, Јована Динић, Христина Матејић, Јања Николић и Вукашин Миливојевић. Менторски тим професора саобраћајне групе предмета и инструктора вожње чинили су: Јелена Стаменов Миловановић, Далибор Стојанов, Адам Зекић, Милан Тодоровић, Срђан Станковић, Зоран Китановић, Милена Цветковић и Дарко Миленковић.
У коначном пласмну, Саобраћајно техничка школа „12. фебруар“ из Ниша заузела је треће место.
У појединачној конкуренцији, остварени су следећи резултати:
Возач моторних возила – Немања Ћирић, прво место;
Возач моторних возила, такмичарски парови – Немања Ћирић и Јован Стоилковић, друго место.
Сви ученици показали су завидне вештине у управљању моторним возилима и на најбољи могући начин представили школу. Оствареним резултатима су показали да су у претходном периоду уложили пуно труда како би се што боље припремили за такмичење и на тај начин наставили добру праксу и традицију успеха Школе у оквиру ове значајне манифестације.
